USAs Donald Trump har nå snudd og sier nå at det var Russland som startet krigen, melder TV2. USAs president har vært under hardt press fra det kollektive Europa og ser nå ut til å ha bøyd seg for presset. Ledelsen i Kreml registrerer nok president Trumps «flip-flopping» og gjør seg nok sine tanker på hvor mye de vil vektlegge ordene fra Donald Trump. Samtidig som TV2 rapporterer at Trump har snudd, ydmyker Tysklands utenriksminster, Annalena Baerbock president Trump med å slå fast at «EU ikke må nøle med å presse USA til å stille seg på linje med de liberale «demokratier» i Europa. EU og Ukraina syntes å ha adoptert en policy overfor Trump hvor de forsøker å spille på hans griskhet ved å lokke med Ukrainas mineralrikdom og samtidig presse han til å akseptere Europas narrativ om konflikten.
Ennå litt TDS å finne hos deg Kjell.
Pass deg så ikke du blir hardere rammet.
MAGA folk vender seg mot Trump.
Sjekk her
https://www.youtube.com/watch?v=NChAuBj9ioM
Dersom Putin stoler på Trump bør han ta en sjekk hos psykolog.
Trump vil bli historiens dårligste president.
Folk må slutte å dyrke Trump
Selv Ben Shapiro går nå ut mot Trump.
Å snu i dette tilfelle høres «pling» ut, helt utrolig.
TDS eller ikke. Trump mister masse troverdighet og styrke med slik i forhold til forhandlinger med Putin. Putin vet jo ikke om Trumpen vil «flip-floppe» to dager etter at de har snakket sammen. Blir for dumt.
Ben Shapiro LOL…! Han er ikke 100% til å stole på! Zionist tilhenger!
Jeg er ikke imot jøder,men imot sionister! Mange kristne kritiserer aldri at Sentrale senatorer og kongress medlemmer i begge partier(USA) mottar store beløp ifra
interesseorganisasjonen American Israel Public Affairs Committee (AIPAC)….Selbekk & Espen Ottosen er tause om det! Det er fritt for alle å støtte Israel…Men man trenger ikke å få bidrag fra Jødiske lobby organisasjoner! Og Britiske Politikere og har fått penger fra Israels lobby også…! Vet ikke om Norske!
https://www.trackaipac.com/ Store Beløp her!!